Articulate Storyline 360 ile Dijital İçerik Geliştirme Eğitimi

Egitim Görseli

Eğitim Hakkında

Eğitim ortamlarında dijital içerikler son zamanlarda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Dijital içeriklerin en önemli özelliklerinden birisi de farklı duyulara hitap eden çoklu ortam materyallerini içermesidir. Ayrıca, dijital içerikler sayesinde eğitim ortamları daha eğlenceli bir hale dönüştürülebilir.

Articulate Storyline 360 uygulaması eğitim ortamları için e-öğrenme ortamları oluşturmaya yarar. Sizlere bu eğitimde Articulate Storyline 360 ile dijital içerik geliştirmenin adımlarını göstereceğim. Hem teorik hem de uygulamalı adımlar içeren bu eğitim sonrasında kendi dijital içeriklerinizi kendiniz oluşturabileceksiniz. Bu video eğitim serisinde uygulamalarla Articulate Storyline 360’ın bütün inceliklerini öğreneceksiniz.

Oluşturmuş olduğum bazı dijital içerikleri portfolyo sayfamdan inceleyebilirsiniz.

  • Eğitim TipiVideo Eğitim
  • Eğitim Süresi36 Eğitim Videosu
  • PlatformYouTube
  • Eğitim Tarihiİstediğiniz zaman kayıt olabilirsiniz

Neler Öğreneceksiniz?

Bu eğitimde Articulate Storyline 360 programı ile ilgili aşağıdaki teknik bilgileri edineceksiniz.

  • Sahne ve slayt oluşturma
  • Yeni nesneler ekleme
  • Nesnelerin durumlarını ayarlama
  • Katman oluşturma
  • Tetikleyici ekleme

Kayıt Ol

Video Eğitim
25 Öğretici Video
Uygulama Dosyaları
Sürekli Eklenecek Uygulama Videoları

Eğitmen Hakkında

Bu eğitim Sayid Özcan tarafından verilecektir. Sayid Özcan şu anda farklı projeler için e-öğrenme ve dijital içerik tasarımı gerçekleştirmektedir.

Sayid Özcan

MEB E-Öğrenme Tasarımcısı

Kursiyer Yorumları

Eğitim Daha Önce Katılan Kişi Sayısı

116

Bu program elbette ücretli fakat 1 aylık trial versiyon denilen ücretsiz versiyona da sahip. Bir ayınız dolduktan sonra yeniden devam ettirebiliyorsunuz. Sizlere bu eğitimde bunun yasal ve kolay yöntemini de göstereceğim.

Articulate Storyline 360 bir web 2.0 aracı değildir. Masaüstü programı olarak kullanılan bu programda içerik hazırlama çok kolay olmasa bile zor da değildir. Zaten bu eğitimdeki amaçlarımdan birisi size Articulate Storyline 360 programının püf noktalarını göstermek. Daha sonra sizler kolayca içerik geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Daha önce verdiğim eğitimlerde olsun bunda olsun ben eğitim vermiş olduğum herkese ömür boyu destek hizmeti sunarım. Yeter ki öğrenilsin ve eğitime faydası olsun.

Talep Oluştur

Gruplara yönelik yüzyüze/online 12 saatlik Articulate Storyline 360 eğitimi için bana yazabilirsiniz.

tr_TRTürkçe